Pánve a hrnce značky Woll – proč jsou tak oblíbené a kvalitní?

O značce WOLL

Německá značka Woll vyrábí profesionální nádobí z litého hliníku. Každý kus nádobí Woll je ručně odléván přímo v Německu. Technologie pomalého ručního lití brání materiálovému pnutí – nádobí je jednak odolnější vůči mechanickému poškození, perfektně rovné a v poslední řadě vede teplo naprosto rovnoměrně po celém svém povrchu.

Profesionální odlévané výrobky WOLL jsou ztělesněním prvotřídní kvality, nepřilnavých povrchů s dlouhou životností, vkusného designu a nejlepších výsledků při vaření. Díky četným patentům a inovacím, jako jsou odnímatelná rukojeť, high-tech výrobní procesy a specializované řemeslné zpracování, jsou výrobky WOLL jedinečné z hlediska kvality, spolehlivosti, designu i funkčnosti. WOLL přináší inspiraci a inovace všem milovníkům dobrého jídla po celém světě, aby s mimořádnými kuchyňskými spotřebiči zdokonalili umění vaření.

TIP: Přečtěte si náš článek: Průvodce výběrem hrnců značky Woll

Profesionální odlévané pánve WOLL představují špičkovou kvalitu „Made in Germany“ na nejvyšší úrovni řemeslného zpracování a technologií. Všechny výrobky jsou odlévány ručně z vysoce kvalitní předem rafinované hliníkové slitiny, a to pomocí originálního procesu odlévání do formy – kus po kousku, beze spěchu a bez vzduchových vměstků, které snižují kvalitu.

TIP: Přečtěte si náš článek: Průvodce výběrem pánví značky Woll

Po pečlivém broušení a jemném soustružení se oxidy hliníku a titanu (nebo diamantové krystaly v Diamond’s Best) nanáší na povrch produktu plazmovým paprskem o teplotě 20 000 °C složitým technologickým postupem, díky němuž jsou naše výrobky extrémně odolné proti proříznutí.

Nakonec všechny profesionální odlévané výrobky WOLL získávají osvědčený nepřilnavý povrch zdravé vaření s minimem tuku a maximem zachovaných vitamínů.

Pro Norbert Woll GmbH je kvalita „Made in Germany“ závazkem – i prostřednictvím společenské odpovědnosti zajišťuje cenná pracovní místa a kvalifikaci mladých lidí.

Rodinná společnost WOLL řízená majitelem vyrábí od roku 1979 profesionální lité pánve splňující i ty nejvyšší nároky. Jsou ručně odlévané, kus po kousku v Německu, daleko od anonymní velkovýroby.

Spojují tradiční řemeslnou zručnost s inovativní technologií k výrobě produktů, z nichž se uživatelé budou těšit po mnoho dalších let. Proto zákazníci oceňují produkty společnosti ve více než 40 zemích po celém světě.

Odnímateľná rukojeť

Patentovaný mechanismus odnímatelné tepelně izolované rukojeti zajišťuje pohodlné použití nádobí. Je také vhodné pro rodiny s malými dětmi, neboť rukojeti nádobí nepřečnívají přes plotýnku či pracovní desku. Patentovaný mechanismus odnímatelné rukojeti umožňuje získat více místa nejen při skladování, ale také můžete nádobí Titanium Nowo umístit do trouby nebo dokonce do myčky nádobí

Přečtěte si náš článek: Průvodce výběrem pánví značky Woll

Polotlakové hrnce WOLL

Revoluční vaření Active Lite v kombinaci jedinečné technologie nalévání s patentovanou inovovanou poklicí Active Lite pro dokonalý chuťový zážitek. Woll Active Lite = dokonalost.

DIAMOND ACTIVE LITE je ideální pro základní vaření s pokličkou. Ztráta páry je snížena na minimum. Zelenina, maso a ryby si zachovávají svou specifickou vůni, tvar a barvuVitamíny a stopové prvky zůstávají zachovány. Tento zdravý způsob přípravy lze přirovnat ke klasickému vaření v páře.

Tlakové hrnce poskytují pohodlí, při kterém můžete snadno připravit lahodná jídla, jako například rýži a šťavnaté hovězí a drůbeží pokrmy. Ale co když byste chtěli přidat další přísady v průběhu vaření? Bohužel musíte počkat, až se uvolní veškerá pára – teprve pak lze do hrnce přidávat další ingredience.

To může být časově náročné, zejména pokud vaříte na více fází, a každá má odlišné ingredience. Odpouštěním páry a opětovným zavřením hrnce se navíc vytrácejí živiny a aroma.

Alternativou je vložit všechny přísady najednou, což může být problém, vzhledem k odlišné době vaření. Například brambory se vaří jinak dlouho než jiná zelenina, případně maso.

Za účelem vyřešení tohoto problému vynalezl Woll patentovaný nízkotlaký hrnec Woll Active Diamond Lite.

Tento jedinečný tlakový hrnec řeší výše uvedené a zajišťuje zdravější vaření. Revoluce v tradiční metodě tlakového vaření kombinuje inovativní patentované víko s nízkým tlakem, takže dokáže opravdové divy.

Chcete přidávat přísady během vaření? Přidejte brambory nebo zeleninu až poté, co je maso skoro uvařené. Chcete postupně kořenit? Jednoduše otevřete víko jednou rukou a přidejte ingredience dovnitř!