Průvodce: výhody a jak vybrat mixér BAMIX

O mixérech Bamix se říká, že se jedná o nejlepší tyčové mixéry na světě. Úplně první mixér vznikl v roce 1954 ve švýcarském městě Mettlen a dostal jméno BAMIX. Bamix má patentovanou otevřenou mixovací hlavu, díky které dochází k ideálnímu promixování, je hygienická, nikde nic neulpívá a snadno se čistí.

Super výkonný multifunkční tyčový mixér bamix® nahrazuje díky své všestrannosti kuchyňský robot. Ponorný mixér má součásti, které přicházejí do kontaktu s potravinami vyrobeny z nekorodujících materiálů, které nepřejímají pachy ani chutě. AC motor je velmi tichý a výrobce na něj dává záruku 10 let!

Najprodávanejší mixéry Bamix

Swissline SuperBoxSemiprofi GastroSwissline M200
BakingBox M200SwissLine M200

Jak vybrat tyčový mixér Bamix?

Všechny mixéry Bamix můžete používat až 5 minut v kuse, všechny mixéry mají 2 rychlosti, ovšem ty pro komerční účely mají o něco větší ponor a mohou umixovat naráz o něco více surovin.

Vybírat i podle různých příslušenství. Některé obsahují nástavce jako multifunkční nůž, nůž na maso, šlehací disk, disk na míchání, dále potom mlýnek na potraviny, foodprocessor se stlačovadlom, nádoby s víky (400 nebo 600 ml), odměrka 1l.

Hlavní výhody mixérů Bamix

Kde koupit mixéry Bamix? Doporučujeme tyhle e-shopy:

Příslušenství

Nůž na maso a zeleninu

S tímto nožem získají tuhé potraviny nadýchanou a krémovou konzistenci. Ideální při mixování jak syrového tak i vařeného masa. Nůž je vyroben z nerezavějícího materiálu, který nepřejímá pachy ani chutě. Dodává se ke všem typům mixérů Bamix. Je kompatibilní se všemi typy tyčových mixérů Bamix.

Šlehací nástavec

Šlehací disk má šest perforací a používá se k emulgaci, míchání nebo míchání a nejlépe se používá pro nápoje, majonézu nebo salátové dresinky. Připraví jemné pyré a kaši, nebo ušlehá majonézu díky jeho speciální struktuře jsou pokrmy nadýchané a jemné. Je kompatibilní se všemi typy tyčových mixérů Bamix.

Šlehací nástavec hladký

Ideální na jemné a lehké omáčky a na nadýchané dezerty. Odlehčí a provzdušní všechny pokrmy. Je kompatibilní se všemi typy tyčových mixérů Bamix.

Krouhač na maso – různé barvy

Multifunkční krouhač na maso a zeleninu změní Bamix v plnohodnotný kuchyňský robot. Snadno, rychle a bez námahy nasekáte cibuli, nastrouháte brambory na tradiční bramboráky, mrkev do zeleninových salátů, namelete maso na tatarský biftek či karbanátky, posekáte uvařená vejce i tvrdý sýrořechychilli papričky

Kde koupit mixéry Bamix? Doporučujeme tyhle e-shopy: