WMF Hrnce: 6 řad hrnců a průvodce výběrem

Ať už se jedná o domácnost s jedním členem nebo velkou rodinu, hobby kuchaře nebo kuchyňského gurmána – s hrnci od WMF se každý pokrm povede ještě lépe. Hledáte ten správný hrnec pro svůj oblíbený pokrm a už si nemůžete vybrat? Pomůžeme vám s rozhodnutím! Zde můžete získat přehled o všech kolekcích a proklikat se krok za krokem k ideální sérii hrnců.

Přednosti hrnců WMF

Nádobí WMF je vyrobeno z materiálu Cromargan®. Tato vysoce kvalitní nerezová ocel je bez zápachu a chuti a zůstává nezničitelná i při intenzivním používání. Díky celoplošným dnům TransTherm® mají hrnce dokonalé tepelné vlastnosti a vaří obzvláště úsporně. Obzvláště praktické: Díky výraznému okraji pro nalévání nic při nalévání nekape a díky stupnici uvnitř hrnce jsou odměrky zbytečné.

Nádobí z materiálu WMF Fusiontec je výjimečné. Slitina Fusiontec německé výroby v sobě spojuje rychlou tepelnou vodivost mědi, vysokou tepelnou akumulační schopnost litiny, odolnost skla proti poškrábání, odolnost nerezové oceli proti korozi a rovnoměrnost výsledků vaření hliníku – to vše v jednom jedinečném materiálu**.
**Na základě vědecké literatury a interních testů, 2020

Kde koupit hrnce WMF? Doporučujeme tyhle e-shopy:

Jednotlivé řady hrnců WMF

COMFORT LINE

S inteligentním a elegantním nádobím řady Comfort Line si můžete užívat veškerého pohodlí při vaření v kuchyni. Odolné hrnce, které lze mýt v myčce nádobí, mají duté rukojeti. Ty snižují přenos tepla z hrnce na rukojeť, a proto se zahřívají jen minimálně.

COMPACT CUISINE

Compact Cuisine je jedinečnou kombinací vynikajících varných vlastností, elegantního designu s funkcí stohování a rozumných, dokonale sladěných doplňkových možností. Ideální také do malých kuchyní, kde lze sadu prostorově úsporně uložit.

DIADEM PLUS

Hrnce z nerezové oceli s profilovanými uchy jsou vhodné pro vaření malých porcí, ale spolehlivě odvedou svou práci i při přípravě větších stolních pokrmů. Mírně baňatý tvar vypadá elegantně a zasouvací víko ze žáruvzdorného skla usnadňuje kontrolu procesu vaření.

FUNCTION 4

Je vyrobena ze žáruvzdorného silikonu a v hrnci vždy pevně sedí. Díky skleněnému víku je cedník na těstoviny zbytečný, protože jej lze umístit do čtyř vyznačených poloh.

Inovativní a moderní: Skleněné víko s červeným kroužkem je skutečným vrcholem. V závislosti na poloze lze kapaliny zcela nebo částečně vypouštět při zavřeném víku.

FUSIONTEC

Moderní, robustní a výkonné: zde se snoubí nejlepší vlastnosti všech materiálů nádobí s výjimečným designem.

Vynikající vlastnosti materiálu WMF Fusiontec zajišťují nejen vynikající výsledky vaření. Extrémně tvrdý povrch má robustní povrchovou úpravu, je odolný proti poškrábání a oděru, výjimečně trvanlivý a lze jej mýt v myčce nádobí – to vše se stylovou estetikou a krásou, která vydrží po mnoho let.

GOURMET PLUS

Hrnce s matným povrchem nadchnou všechny, kdo rádi dobře vaří. Řada Gourmet Plus zvládne vše: Je stabilní, nezničitelný a pevně stojí na každém sporáku. Robustní rukojeti se pohodlně drží v ruce a jsou uvnitř duté, takže se při vaření nezahřívají.

Kde koupit hrnce WMF? Doporučujeme tyhle e-shopy: