Průvodce výběrem pánví WOLL

O značce WOLL

Německá značka Woll vyrábí profesionální nádobí z litého hliníku. Každý kus nádobí Woll je ručně odléván přímo v Německu. Technologie pomalého ručního lití brání materiálovému pnutí – nádobí je jednak odolnější vůči mechanickému poškození, perfektně rovné a v poslední řadě vede teplo naprosto rovnoměrně po celém svém povrchu.

Profesionální odlévané výrobky WOLL jsou ztělesněním prvotřídní kvality, nepřilnavých povrchů s dlouhou životností, vkusného designu a nejlepších výsledků při vaření. Díky četným patentům a inovacím, jako jsou odnímatelná rukojeť, high-tech výrobní procesy a specializované řemeslné zpracování, jsou výrobky WOLL jedinečné z hlediska kvality, spolehlivosti, designu i funkčnosti. WOLL přináší inspiraci a inovace všem milovníkům dobrého jídla po celém světě, aby s mimořádnými kuchyňskými spotřebiči zdokonalili umění vaření.

Profesionální odlévané pánve WOLL představují špičkovou kvalitu „Made in Germany“ na nejvyšší úrovni řemeslného zpracování a technologií. Všechny výrobky jsou odlévány ručně z vysoce kvalitní předem rafinované hliníkové slitiny, a to pomocí originálního procesu odlévání do formy - kus po kousku, beze spěchu a bez vzduchových vměstků, které snižují kvalitu.

Kde koupit pánve WOLL? Doporučujeme tyhle e-shopy:

Po pečlivém broušení a jemném soustružení se oxidy hliníku a titanu (nebo diamantové krystaly v Diamond's Best) nanáší na povrch produktu plazmovým paprskem o teplotě 20 000 °C složitým technologickým postupem, díky němuž jsou naše výrobky extrémně odolné proti proříznutí.

Nakonec všechny profesionální odlévané výrobky WOLL získávají osvědčený nepřilnavý povrch - zdravé vaření s minimem tuku a maximem zachovaných vitamínů.

Pro Norbert Woll GmbH je kvalita „Made in Germany“ závazkem - i prostřednictvím společenské odpovědnosti zajišťuje cenná pracovní místa a kvalifikaci mladých lidí.

Rodinná společnost WOLL řízená majitelem vyrábí od roku 1979 profesionální lité pánve splňující i ty nejvyšší nároky. Jsou ručně odlévané, kus po kousku v Německu, daleko od anonymní velkovýroby.

Spojují tradiční řemeslnou zručnost s inovativní technologií k výrobě produktů, z nichž se uživatelé budou těšit po mnoho dalších let. Proto zákazníci oceňují produkty společnosti ve více než 40 zemích po celém světě.

TIP: Přečtěte si náš článek: Průvodce výběrem hrnců značky Woll

Odnímateľná rukojeť

Patentovaný mechanismus odnímatelné tepelně izolované rukojeti zajišťuje pohodlné použití nádobí. Je také vhodné pro rodiny s malými dětmi, neboť rukojeti nádobí nepřečnívají přes plotýnku či pracovní desku. Patentovaný mechanismus odnímatelné rukojeti umožňuje získat více místa nejen při skladování, ale také můžete nádobí Titanium Nowo umístit do trouby nebo dokonce do myčky nádobí

10 výhod proč koupit pánve WOLL

  • Nepřilnavý povrch je tvořen 4 titanovými nátěry, které jsou tvrzené unikátní otěruvzdornou vrstvou. Tato vrstva neobsahuje PFOA.
  • Ruční výroba, perfektní zpracování, dlouhá životnost, funkčnost
  • Zdravá příprava potravin šetřící obsah vitamínů díky jedinečnému vytvrzení svrchní antiadhezní vrstvy
  • Certifikované odnímatelné rukojeti pánví – jednoduché, praktické, bezpečné
  • Extra rezistentní nepřilnavý povrch pro zdravé vaření bez tuku
  • Pánve jsou odlité z 1 kusu - vyšší odolnost mechanickému i termickému poškození
  • Vhodné na všechny druhy zdoje tepla včetně indukce
  • Cca 9 mm silné dno z feromagnetické oceli vyráběné speciálně pro WOLL
  • Spoří až 1/3 energií oproti tradičním nerezovým pánvím
  • Nádobí se velmi snadno čistí, lze jej mýt v myčce nádobí

Recenze zákazníků

WOLL PS Nowo Titanium pánev, 24 cm

Recenze zákazníků

Nikdy, ale opravdu nikdy na tom nic nepripalite, ten povrch je naprosto dokonalej
Vhodné do myčk nádobí
Líbí se mi odnímatelná rukojeť - šetří místo, mohu tak dát zapéct jídlo v pánvi
Zahřeje se opravdu rychle a dokonale rovnoměrně
Masivní, těžká pánev, takže skvěle sedí na plotně

Souhrn

Patentovaná technologie odnímatelné rukojeti zaručuje snadné používání i údržbu a pánev lze použít nejen na klasickém sporáku, ale také v troubě pro zapékání. 

5

Woll Saphir Lite indukční Soté pánev, 28 cm

Recenze zákazníků

Pánev je vhodná do myčky i na indukci
Neobsahuje PFOA
Ergonomická rukojeť, která přesně padne do ruky
Odlévané ručně, z jednoho kusu pro vyšší mechanickou i tepelnou odolnost

Souhrn

Revoluční technologie použitá v kolekci Saphir Lite umožnila, aby produkty byly mimořádně lehké, ale neztratili ani kousek na své odolnosti. 

5

Woll Saphir Lite pánev Wok 26 cm

Recenze zákazníků

Silná a odolná proti poškrábání
Ideální tvar, dobrý povrch
Úžasná pánev. Koupila bych si ji znovu. Nic se na ní nespali a mytí jde jedna báseň. Opravdu dobrá koupě.
Spolehlivá značka, zaručená kvalita
Na přípravu všech pokrmů téměř bez tuku a připalování
Pánev máme teprve chvíli, ale zatím maximální spokojenost

Souhrn

Revoluční technologie použitá v kolekci Saphir Lite umožnila, aby produkty byly mimořádně lehké, ale neztratili ani kousek na své odolnosti. 

5

Nejprodávanější pánve Woll za rok 2020

Nowo Titanium 28 cmDiamond Lite 30 cmDiamond Lite 28 cm
Nowo Titanium 26 cmConcept Pro 24 cmDiamond Lite 24 cm

Nejoblíbenější řada WOLL Diamond LITE

Mimořádně lehká a silná díky naší nové revoluční technologii odlévání. Nádobí Woll Lite – lehké a revoluční.

Série superlativů: Hliníková kovaná litá pánev Diamond Lite má ultra tvrdou vrstvu se skutečnými diamantovými krystaly. Díky tomu se jedná o pánev se zvláště tvrdým povrchem odolným proti poškrábání, dlouhou životností a výjimečnými nepřilnavými vlastnostmi. Bez ohledu na to, co připravujete, můžete smažit téměř bez tuku, a díky optimální tepelné vodivosti spotřebujete málo energie.

3 TOP produkty ze série Diamond Lite

Pánev na soté 24 cmGrilovací pánev 28 cmNepřilnavá pánev 28 cm
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram